M.P.A SERVICE Slovenská republika: prenájom toaliet (WC), prenájom kontajnerov, Čisteníe budov, Čisteníe fasád

 

Čistenie

cistenie stavby

M.P.A. SERVICE - Čistenie

  

cistenie fasád

cistenie vozidiel  
     

priemyselné cistenie

špeciálny

 

     

Prenajat toalety

toalety

Prenájom toaliet a kontajnerov

Home

WC pre invalidov

Immobilia Mad'arsko

príves na toalety

Impressum, AGB

Party WC

Prenajat Kontajner

Kancelársky kontajner

 
 

Stavebný kontajner

Kontakt zu M.P.A.

 

 

   
       

Slovenská

MPA Nemecko

Portugalsko MPA Rakúsko MPA Madarsko Polsko ceská republika Slovinsko

 

Visitors since 17.5.2006:

 

My o nás

 

 

 

Spoločnosť M.P.A Service   bola založená v roku 1995 a v súčasnosti zamestnáva približne 1500 zamestnancov. Spoločnosť pôsobí v Rakúsku, Nemecku, Poľsku, Portugalsku, Slovensku, Česku a Maďarsku.

V súčasnej dobe sa staráme asi o 800 zákazníkov – od veľkého priemyslu až po súkromné domácnosti. Ponúkame komplexné služby v oblasti čistenia - ako napr. čistenie kancelárií, čistenie skla a fasád, kobercov, špeciálne a priemyselné čistenie, čistenie stavieb, čistenie budov a dopravných prostriedkov. Ponúkame tiež komplexnú starostlivosť o dom a zimnú údržbu..

Prenajímame mobilné WC kabíny a toalety pre stavby, výstavy, rekreačné zariadenia, ako aj kancelárske a stavebné kontajnery.

RadiVám kedykoľvek nezáväzne zostavíme individuálnu ponuku – zavolajte nám, faxujte nám, alebo mailujte nám vaše želania. Tešíme sa na vaše dotazy.

   
    Zurück zur Startseite
    Kontakt zu MPA
         

Impresum

 

Vydavateľ a zodpovedný za obsah domovskej stránky  Homepage www.mpa-service.com : M.P.A. Servicos de Lipezas Lda., E-Mail: office@mpa-service.com

Informationspflicht:

M.P.A. - Servicos de Limpezas Lda.
Caminho de Santo Antonio, 70
Edificio Aquariano Loja E
9000-187 Funchal
Portugal
 Tel  00351 291 757 170
Fax 00351 291 759 759
 
Firmenbuchnummer : Cons.Reg. Commercial do Funchal n° 2349
Steuernummer    PT 511085923

Správca siete, vzhľad, redakcia a starostlivosť o sieť: Werbe-Redaktion, Annemarie Prinz, Berggasse 12, A-7023 Pöttelsdorf, Tel.: 0043-2626/5302,

Internet: www.werbe-redaktion.at e-mail: office@werbe-redaktion.at

Upozornenie: bez výslovného súhlasu  M.P.A., alebo od správcu siete, nie je povolené kopírovať webové stránky alebo ich časti a poskytnúť ich tretej osobe. Za úplnosť, správnoť a aktuálnosť nepreberáme záruku. Želania a podnety radi uvítame.

Dištancovanie: Rozsudkom  z 12. 5. 1998 rozhodol krajinský súd v Hamburgu, že  človek – osoba zodpovedá resp. má zodpovedať za zriadenie jednej – určitej internetovej adresy, ako aj za nakliknutie alebo vyvolanie zriadenej stránky. Tomuto sa dá predíť, resp. zabrániť len tým, tak hovorí krajinský súd, že sa človek – osoba od týchto obsahov vyslovene dištancuje. Na stránke www.mpa-service.com sú rôzne linky priložené k iným stránkam na internete. Pre všetky tieto linky platí: radi by sme zdôraznili, že nemáme žiaden vplyv na zriadenie a na obsahy nakliknutých, al. vyvolaných linkov, preto sa vyslovene dištancujeme od všetkých obsahov všetkých nakliknutých alebo vyvolaných linkov na tejto stránke. Toto vyjadrenie a vysvetlenie platí pre všetky na stránke mpa-service.com vybrané linky a pre všetky obsahy stránok, ku ktorým znázornenia vedú.

Haftungsausschluss

   
Zurück zur Startseite
    Kontakt zu MPA